Tonery ACTIS

Przyczytaj o tonerach tego producenta i znajdź właściwy do swojej drukarki

Logo ACTIS Tonery ACTIS

Zamienniki ACTIS pasują do drukarek:

O tonerach produkcji ACTIS

Actis jest producentem wkładów alternatywnych do drukarek laserowych. Asortyment tego producenta obejmuje również inne materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących. Zastosowanie tonerów Actis umożliwia znaczne obniżenie kosztów drukowania.

Materiały eksploatacyjne do drukarek laserowych od marki Actis reprezentują wysoką jakość. Wysoką jakość potwierdzają również stałe badania laboratoryjne oraz certyfikaty międzynarodowe. Tonery Actis posiadają certyfikat potwierdzający spełnianie norm ISO 9001 odnoszący się do standardów zarządzania jakością w firmie. Poza tym, spółka Action SA, do której należy marka Actis, posiada certyfikat ISO 14001 odnoszący sę do normy zarządzania środowiskowego.

Spółka Action SA istnieje na rynku od 1991 roku. Jako centrum kompetencyjne grupy kapitałowej zarządza poszczególnymi spółkami córkami, które są z nią powiązane. Do grupy kapitałowej Action SA należą rentowne spółki należące do branży produkcji, handlu i dystrybucji materiałów eksploatacyjnych.

Gdzie kupić produkty Actis?

Dobre produkty oferuje ten sklep Actis.

Asortyment spółki Action SA w zakresie tonerów sygnowanych marką Actis obejmuje kompatybilne tonery przeznaczone do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych takich marek, jak HP, Brother, Epson, OKI, Xerox, Canon, Lexmark i Samsung.


Najpopularniejsze tonery ACTIS