Tonery Asarto

Przyczytaj o tonerach tego producenta i znajdź właściwy do swojej drukarki

Logo Asarto Tonery Asarto

Zamienniki Asarto pasują do drukarek:

O tonerach produkcji Asarto

Tonery marki Asarto zostały wprowadzone na rynek w 2012 r. Misją producenta jest produkowanie oszczędnych, wydajnych i niezawodnych wkładów laserowych. Producent dysponuje własnym działem przedsprzedażnej kontroli jakości, dzięki czemu wyroby są wnikliwie badane pod względem jakości przed wprowadzeniem do sprzedaży. Podzespoły wykorzystywane do produkcji tonerów są poddawane ścisłej selekcji w laboratoriach Asarto.

Asarto przeprowadza także jakościową kontrolę procesu produkcji. Dodatkową korzyścią dla konsumenta jest dożywotnia gwarancja na tonery – dożywotnia w tym przypadku oznacza "do zużycia wkładu". Za swoje procedury i praktyki przyjazne konsumentom Asarto został nagrodzony prestiżowym godłem "Laur Konsumenta" w kategorii materiały eksploatacyjne do drukarek w 2017 r. i 2016 r. W 2013 r. Asarto został nagrodzony w kategorii Odkrycie Roku.

Tonery omawianej marki uzyskały certyfikat zgodności T nadawany przez TUV Rheinland. W 2014 r. Asarto otrzymała certyfikat EU Standard 2014. Asortyment Asarto obejmuje nie tylko tonery, ale również tusze i taśmy. Zakres zastosowania tonerów i ich gama są bardzo szerokie. Większość właścicieli drukarek laserowych znajdzie coś dla siebie.

Gdzie kupić produkty Asarto?

Dobre produkty oferuje ten sklep Asarto.

Tonery Asarto po ich zużyciu mogą być przesłane na adres wskazany na stronie internetowej producenta, na koszt konsumenta, celem ich bezpłatnej utylizacji. Zużyte tonery i tusze są odpowiednio utylizowane w biurach Polcanu. Fakultatywna procedura utylizacji ma sprzyjać ochronie środowiska naturalnego.


Najpopularniejsze tonery Asarto