Tonery Brother

Przyczytaj o tonerach tego producenta i znajdź właściwy do swojej drukarki

Logo Brother Tonery Brother

O tonerach produkcji Brother

Tonery marki Brother są wydajnymi i niezawodnymi wkładami do drukarek laserowych. Każdy produkt wchodzący w skład asortymentu dedykowanego dla urządzenia z technologią laserowego druku posiada Deklarację zgodności, która potwierdza spełnienie wszelkich wymaganych obecnie regulacji prawnych.

Producent tonerów – Brother – uzyskał kilka certyfikatów, w tym certyfikat ISO 14064 odnoszący się do kwantyfikacji i raportowania emisji gazów cieplarnianych. Poza tym, producent uzyskał certyfikat ISO 14001 oraz ISO 14001:2015. Brother spełnia regulacje REACH obowiązujące na obszarze Unii Europejskiej. Firma gromadzi informacje w zakresie właściwości substancji chemicznych i rejestruje produkty chemiczne, które są stosowane w ramach cyklu życia produktu.

Producent tonerów Brother wdrożył program recyklingu zużytych materiałów eksploatacyjnych. Procedura wymiany zużytych materiałów eksploatacyjnych do drukarek Brother jest bezpłatna i bardzo prosta. Właściciel drukarki przekazujący wkłady do utylizacji pokrywa wyłącznie koszty wysyłki zużytych wkładów na adres wskazany przez producenta. W ten sposób zostaje zminimalizowany niekorzystny wpływ odpadów na środowisko. Jeżeli konsument zwróci maksymalnie 4 wkłady za pośrednictwem poczty, może wysłać je za darmo (szczegóły na stronie producenta).


Najpopularniejsze tonery Brother