Tonery Canon

Przyczytaj o tonerach tego producenta i znajdź właściwy do swojej drukarki

Logo Canon Tonery Canon

O tonerach produkcji Canon

Canon jest światowej sławy producentem drukarek i innych urządzeń elektronicznych oraz producentem materiałów eksploatacyjnych. W bogatym asortymencie Canon znajdziemy tonery do drukarek i-SENSYS. Znaczącą część materiałów eksploatacyjnych stanowią tusze Canon, a większość drukarek to drukarki atramentowe.

Tonery do drukarek i-Sensys zapewniają trwały wydruk, który jest szybko utrwalany i posiada wysoką jakość. Tonery Canon posiadają specjalną konstrukcję zapobiegającą gromadzeniu się proszku w bębnie światłoczułym i rolce utrwalacza. Dzięki temu nie dochodzi do takich wad wydruku, jak szarość tła, nieestetyczne linie i rozmazane wydruki. Uszkodzony bęben światłoczuły może niestety także doprowadzić do uszkodzenia drukarki.

Technologia ładowania rolki zastosowana w tonerach marki Canon zapewnia ochronę środowiska przed emisją ozonu. Producent kładzie duży nacisk na to, żeby oferowane przez niego produkty nie były szkodliwe dla zdrowia człowieka i dla środowiska. Tonery Canon mają mniejsze wymiary, ponieważ ich konstrukcja składa się z mniejszej liczby elementów w porównaniu ze standardowymi wkładami do laserowych drukarek.

Tonery Canon mogą być poddawane recyklingowi w ramach programu Canon. Jego celem jest zapobieganie wywożeniu odpadów na wysypiska śmieci. Producent zapewnia prawidłową utylizację tonerów. Tonery Canon zostały poddane weryfikacji przeprowadzonej przez zewnętrzną agencję weryfikacyjną Allion Co. Ltd. potwierdzającej wysoką jakość tych materiałów eksploatacyjnych względem konkurencyjnych producentów. Raport z badań jest dostępny na oficjalnej stronie internetowej producenta.


Najpopularniejsze tonery Canon