Tonery Samsung

Przyczytaj o tonerach tego producenta i znajdź właściwy do swojej drukarki

Logo Samsung Tonery Samsung

O tonerach produkcji Samsung

Obecnie działalność drukarka firmy Samsung została przeniesiona do spółki HP Inc. To bardzo duża zmiana dla fanów tej pierwszej marki. Połączenie dwóch marek drukarskich w jednej spółce ma sprzyjać poprawie jakości i oczywiście pomóc w konkurowaniu na rynku z innymi spółkami. Tonery Samsung wciąż będą dostępne w sklepach, ale będą produkowane w ramach innej spółki.

Tonery Samsung są znane przede wszystkim z bardzo wysokiej wydajności. Niektóre z nich posiadają wydajność wynoszącą nawet do 30.000 stron. Standardowe wkłady Samsung przeznaczone do drukarek laserowych charakteryzują się przeciętnie wydajnością wynoszącą około 2000 stron. Wkłady marki Samsung posiadają certyfikat ekologiczności TUV Rheinland. Ich współpraca zapewnia najwyższą wydajność pracy i niezawodność drukarki.

Tonery Samsung zapewniają najwyższą jakość wydruków. Firma HP, która przejęła markę Samsung w zakresie działalności drukarskiej przekazuje klientom informacje na temat substancji chemicznych, które znajdują się w jej produktach. Raport przygotowany zgodnie z regulacjami unijnymi REACH jest dostępny na stronie internetowej "nowego" producenta.


Najpopularniejsze tonery Samsung