Tonery TB Print

Przyczytaj o tonerach tego producenta i znajdź właściwy do swojej drukarki

Logo TB Print Tonery TB Print

Zamienniki TB Print pasują do drukarek:

O tonerach produkcji TB Print

Producent TB Print jest obecny na rynku już ponad 20 lat. Proponuje klientom i sprzedawcom detalicznym nie tylko tonery, ale również tusze i zestawy do napełniania. Główną cechą asortymentu TB Print jest to, że obejmuje on zamienniki dla wkładów najbardziej znanych i popularnych producentów (m.in. HP, Brother). Obecnie producent współpracuje z największymi dostawcami, na skalę globalną.

Wkłady alternatywne od TB Print są bezpieczne dla laserowych drukrek. Parametry wydruku uzyskanego z ich zastosowaniem odzwierciedlają bardzo dobrą jakość. Tonery TB Print zostały objęte bezterminową gwarancją, która obejmuje także drukarkę laserową. Podobne rozwiązanie producent zastosował w odniesieniu do innych materiałów eksploatacyjnych dla drukarek.

Marka TB Print należy obecnie do spółki AB S.A., która uchodzi obecnie za największego dystrybutora IT i CE w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Asortyment tonerów TB Print obejmuje wkłady alternatywne Brother,Canon, HP, Lexmark, Kyocera, OKI, Minolta, Samsung, Panasonic i Xerox.

Proces produkcji tonerów TB Print odbywa się według ściśle sprecyzowanych procedur. Potwierdzeniem wysokiej jakości alternatywnych wkładów są certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania zgodnie z normami ISO 9001:2009 oraz ISO 14001:2005. Wspomniane certyfikaty odnoszą się do konfekcjonowania materiałów eksploatacyjnych przeznaczonych dla drukarek oraz wydajnościowe certyfikaty przeprowadzone przez Rheinland Polska.


Najpopularniejsze tonery TB Print