Tonery TB Print

Przyczytaj o tonerach tego producenta i znajdź właściwy do swojej drukarki

Logo TB Print Tonery TB Print

Zamienniki TB Print pasują do drukarek:

O tonerach produkcji TB Print

Producent TB Print jest obecny na rynku już ponad 20 lat. Proponuje klientom i sprzedawcom detalicznym nie tylko tonery, ale również tusze i zestawy do napełniania. Główną cechą asortymentu TB Print jest to, że obejmuje on zamienniki dla wkładów najbardziej znanych i popularnych producentów (m.in. HP, Brother). Obecnie producent współpracuje z największymi dostawcami, na skalę globalną.

Wkłady alternatywne od TB Print są bezpieczne dla laserowych drukrek. Parametry wydruku uzyskanego z ich zastosowaniem odzwierciedlają bardzo dobrą jakość. Tonery TB Print zostały objęte bezterminową gwarancją, która obejmuje także drukarkę laserową. Podobne rozwiązanie producent zastosował w odniesieniu do innych materiałów eksploatacyjnych dla drukarek.

Marka TB Print należy obecnie do spółki AB S.A., która uchodzi obecnie za największego dystrybutora IT i CE w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Asortyment tonerów TB Print obejmuje wkłady alternatywne Brother,Canon, HP, Lexmark, Kyocera, OKI, Minolta, Samsung, Panasonic i Xerox.

Gdzie kupić produkty TB Print?

Dobre produkty oferuje ten sklep TB Print.

Proces produkcji tonerów TB Print odbywa się według ściśle sprecyzowanych procedur. Potwierdzeniem wysokiej jakości alternatywnych wkładów są certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania zgodnie z normami ISO 9001:2009 oraz ISO 14001:2005. Wspomniane certyfikaty odnoszą się do konfekcjonowania materiałów eksploatacyjnych przeznaczonych dla drukarek oraz wydajnościowe certyfikaty przeprowadzone przez Rheinland Polska.


Najpopularniejsze tonery TB Print