Tonery TFO

Przyczytaj o tonerach tego producenta i znajdź właściwy do swojej drukarki

Logo TFO Tonery TFO

Zamienniki TFO pasują do drukarek:

O tonerach produkcji TFO

TFO, czyli TelForceOne jest jedną z najbardziej znanych marek zamienników tonerów dostępnych na polskim rynku. Asortyment tego producenta jest bardzo szeroki i obejmuje między innymi także segment urządzeń mobilnych. Z zakresu materiałów eksploatacyjnych producent oferuje dodatkowo papier i tusze. Tonery kompatybilne do urządzeń biurowych mają różną wydajność – od 1500 stron do 3000 stron lub więcej (nawet do 25.000 stron).

Wybór tonerów jest bardzo szeroki - TFO oferuje zamienne wkłady, w tym tonery refabrykowane, do większości urządzeń dostępnych na rynku. Produkty proponowane przez tę markę są certyfikowane zgodnie z normą ISO/IEC 19798:2007. Alternatywne wkłady TFO są bardzo wydane i zapewniają dobrą jakość wydruku.

Gdziekupić produkty TFO?

Dobre produkty oferuje ten sklep TFO.

Polityka producenta dopuszcza udzielanie rabatów – skorzystają z nich jednak głównie hurtowi nabywcy. TFO zapewnia też korzystne warunki współpracy – m.in. z detalicznymi sprzedawcami. Podobnie jak Asarto, TFO proponuje klientom utylizację tonerów (i tuszów). Wybrane tonery można kupić na stronie internetowej producenta po zalogowaniu się w serwisie – tylko zalogowanym użytkownikom są udostępniane ceny i informacja o dostępności materiałów eksploatacyjnych.


Najpopularniejsze tonery TFO